Ranking najciekawszych gier na xbox w tym sezonie

Kocki lego od wielu lat stanowią jedną z najbardziej popularnych zabawek na świecie. Dzieci wprost uwiebiają się nimi bawić, a ostatnimi czasy bardzo chętnie kupowane są serie nawiązujące do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W zasadzie w każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć przynajmniej kilka pudełek z klockami, a w dużych miastach są sklepy jakie tylko i wyłącznie oferują ten rodzaj klocków. Trudno więc się dziwić, że jakiś czas temu wyemitowany został film, jakiego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta właśnie na scenariuszu tego filmu.

Klocki lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 grający może się wcielić w postać zwyczajnego ludzika z klocków nazwanego Emmet, który nagle odnajduje w sobie wyobraźnię i odwagę, o jaką nikt go nie posądzał. Grając ludzikiem trzeba rozwiązać kolejne zadania i łamigłówki, walczyć ze złymi charakterami i poznawać nowe miejsca. Do wyboru dla graczy pozostaje blisko sto ludzików i kilkanaście poziomów, przez co z pewnością nie będzie to rozrywka na jeden wieczór.Po wiele komputerowych gier, dedykowanych na początku dla dzieci, sięgają także dorośli, ceniący dobrą zabawę i rozrywkę. Nie inaczej jest z gra przygoda ps4, która jest świetną rozrywką dla wszystkich domowników. Maluchy oczywiście mieć będą sporo radości tworząc kolejne lokalizacje, szukając brakujących klocków i odkrywając kolejne lokacje.

Pozostawiam tu mój odnośnik do nowej strony. Myślę, że zapragniesz obejrzeć ostatnie artykuły, jeśli zainteresowały Cię te znajdujące się na tej stronie.

Dorosłym z kolei na pewno spodoba się specyficzne poczucie humoru, a także możliwość rozgrywki w trybie multiplayer, na dzielonym na pół monitorze. Oczywiście jak to z obecnie produkowanymi grami bywa, także lego przygoda gra xbox 360 (zobacz najlepsze gry na xbox: ciekawa oferta) została wydana na wszystkie najbardziej popularne platformy. W sklepach dostępna więc będzie wersja na stacjonarne komputery, w dalszym ciągu cieszące się największą popularnością w gronie grających, a poza tym na różne modele konsola. Nabyć ją można w większości dobrych sklepów z gra, a jej cena jest przystępna biorąc pod uwagę możliwości które oferuje.

Nie ociągaj się! Jeśli zainteresował Cię nasz wątek, to czytaj również półkolonie dla dzieci wrocław kolejne wiadomości na wybrany materiał. Opracowaliśmy je dla Ciebie z chęcią.

Z pewnością powinna być kupiona przez każdego wielbiciela komputerowych gier.