Metoda na stres

2 cze
Zaczynając od poniedziałku do samego piątku wykonujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy interesantów, załatwiamy rzeczy rozmaite „na wczoraj”. Stres narasta. Gdy jeszcze dołożymy do tego fakt, iż nasi współpracownicy też podlegają niemałemu stresowi, to w takiej sytuacji o konfliktową sytuację niezwykle łatwo.

gracze

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Do spięcia może doprowadzić chociażby przestawiony kubek bądź zgubiony spinacz. Co zatem zrobić by ograniczyć poziom napięcia?
Dobrym rozwiązaniem jest w tejże sytuacji tak zwana gra na przeglądarkę w którą warto zagrać w przerwie bądź popołudniami odpoczywając we własnym domku. Warto przykładowo w jednej z podobnych gier wcielić się w farmera uprawiającego pole, handlującego żytem czy dojącego krowy. To propozycja dla tych bardziej pokojowo nastawionych . Dla nich polecam ogromnie modną grę – Wiejskie życie .

Wejdź do serwisu autora, jeśli zaciekawiły Cię wiadomości zawarte w naszym artykule. Tam znajdziesz o wiele więcej detali.

Jeśli natomiast nasza frustracja jest nieco większa czy po prostu posiadamy kolekcję dzieł na temat Starożytności (bowiem niezmiernie interesują nas zamierzchłe czasy) warto zagrać w grę osadzoną w realiach Antyku. Wcielamy się wtedy w rolę Cezara i przewodzimy starożytnym miastem lub w wypadku Forge of empires (zagraj już dziś), przenosimy się do feudalnej Europy, wcielamy się w księcia i zarządzamy grodem. Nie jest to jak mogłoby się wydawać prosta gra dla nastolatków, ponieważ by rozgrywka była satysfakcjonująca musimy posłużyć się wiedzą z zakresu ekonomii.

rozrywka
Trzeba też jak w szachach przewidzieć co wymyśli rywal, a naszym przeciwnikiem nie jest komputer lecz drugi człowiek. Komputer pełni w tym przypadku tylko rolę ciekawej planszy do gry jednak pionki przesuwają gracze. Tym graczom zaś którzy dotąd nie byli w szpitalu a pragną spróbować szpitalnego życia (nie zupełnie serio) rekomenduję Kapi hospital. To gra symulacyjna na przeglądarkę w której jako dyrektor i właściciel szpitala kurujesz swych pacjentów oraz budujesz nowe gabinety zabiegowe a niezwyczajne kuracje sprawiają dużo zabawy w salach chorych. Gatunków gier przeglądarkowych jest wiele, są pośród nich: gry akcji, gry ekonomiczne, logiczne, fantasy, RPG, strategiczne, sportowe i wiele, wiele innych, toteż z pewnością każdy odnajdzie swoją ulubioną, a w rozważnej dozie stanowią one doskonałe zajęcie odprężające.