Gry – rozrywka na co dzień gry do zagrania w wolnym czasie

28 sty
W dzisiejszym świecie gry spełniają już w gruncie rzeczy ważną rolę w kształtowaniu się poglądów w związku z rzeczywistością oraz jej odbierania przez młodych ludzi. Zbyt przesadnym nie będzie zdanie, iż to właśnie między innymi przez użytkowanie gier mamy możliwość kształtowania wielu elementów naszych umiejętności. Nieprawdziwe jest zdanie, że gry nie wnoszą nic pozytywnego – na rynku jest sporo pozytywnych gier, które wiele mogą nas nauczyć. Na przykład gra w jakiej głównym celem jest tylko strzelanie lub walka uczy nas zręczności. Oto pewną część spośród przykładów interesujących opcji.

postacie Call of Duty

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Symulator Farmy 2011 to pewna odmiana dla FPS-ów w których strzelanie do innych ludzi jest głównym motywem. W trakcie rozgrywki jesteśmy rolnikiem, który to dba o swoją ziemię. Możemy władać gospodarstwem, po pierwsze pozyskujemy pieniądze za pośrednictwem zadań takich jak sianie i zbieranie plonów. Oprócz tego mamy możliwość hodować bydło. Nasze gospodarstwo cały czas unowocześniamy przez zyskiwanie nowocześniejszych urządzeń. Farmą może się zajmować dwóch graczy w ramach trybu multiplayer.

Są tu bardzo absorbujące wiadomości, jednak kliknij bez obaw ten link, ponieważ to rzeczywiście unikalna witryna (http://www.nadwigrami.pl/) – ona też Cię zaciekawi!

Battlefield 3 to gra w jaką mamy możliwość grać samodzielnie, lub z drugą osobą w trybie multiplayer. W opcji dla jednej osoby możemy wziąć udziałw wielu niesamowitych i rozbudowanych misjach, które przeniosą gracza do Stanów Zjednoczonych , Europy oraz między innymi na Bliski Wschód.. Stajemy się np. świadkami masywnego trzęsienia ziemi.

Ten interesujący fakt (https://www.strojemikolaja.pl/) przypadł Ci do gustu To rewelacyjnie, gdyż na następnej stronie stworzyliśmy dla Ciebie dużo takiego rodzaju informacji.

W wielu misjach bardzo często walczymy w towarzystwie innych żołnierzy oraz jest opcja wykorzystywania zaawansowanego sprzętu wojennego. Więcej o wymienionych tytułach tu – Symulator Farmy 2011 – Gra na PC.

Marka EA Sports z każdą nową FIF-ą zasypuje graczy nowymi rozwiązaniami. FIFA 12 jest opcją z wieloma dotąd niewprowadzanymi opcjami – wieleaspektów rozgrywki może nas zaskoczyć. Porównując ze starszą opcją jest dużo bardziej ciekawa i wzbogacona o wiele ciekawychelementów. Ciekawie o grach również tu: polecana strona na ten temat.

Gdy preferujesz gry strzelanki to Call of Duty Modern Warfare 3 będzie stanowić dla Ciebie świetną opcję. Gra stanowi kontynuację wcześniejszych gier Call of Duty: gra polega na walce żołnierzy, przede wszystkim polega na powstrzymywaniu wrogich armii. Podczas rozgrywki bitwa ma miejsce w kilku miejscach świata – od Ameryki aż po Niemcy.