Da sobie dzienną dawkę rozrywki we własnym domu

29 kwi
Gry są aktualnie niezwykle często praktykowanych form aktywności w wolnym czasie obok telewizji czy Internetu. Spora część graczy stała się hobbystami, fanatykami. To coś niesamowitego – podczas gdy przechodzimy w inne wirtualne rzeczywistości – możemy być stworzoną przez siebie postacią. Posiadanie komputera lub Play Station w mieszkaniu stało się już dla większości ludzi standardem. Każdy człowiek może znaleźć wśród tych opcji coś co pokryje się z zainteresowaniami – odnoszą siębowiem wielorakich aspektów – od gier fantasy, poprzez gry muzyczne aż po strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Chcąc kupić gręwarto więc nabyć gatunek, który na pewno wzbudzi nasze zainteresowanie. Mamy opcję by poszukiwać w wśród wielu oferowanych nam opcji. Poniżej kilka zupełnie zróżnicowanych możliwości dla graczy o różnych gustach:.

screen z Far Cry 3

Autor: Joshua Livingston
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś zainteresowany tańcem, chciałbyś poduczyć się kilku nowych ruchów lub rozkręcać każdą imprezę u siebie w mieszkaniu to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z grą którą jest Dance Star Party. Z tą grą możesz uczyć się tańczyć, oceniać później swój kunszt taneczny oglądając się na wideo a przy okazji udostępniać swój taniec w Internecie. Gra (Gra PS3) także staje się świetną możliwością na wszystkie dobre imprezki, jej użytkowanie oferuje sporo pozytywnych emocji oraz wspaniałej rozrywki użytkownikom. Spodoba się ludziom w każdym wieku.

dla graczy

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Dla ludzi kochających wyzwania dobrą opcją będzie Far Cry 3. W tej rozgrywce jesteśmy facetem, którego wyzwaniem staje się życie w niezwykle ciężkim otoczeniu – znajduje się na wyspie, w którym są bezwzględne warunki przetrwania. Gracz samodzielniedecyduje o sposobie przetrwania – masz możliwość izolować się od walki albo starać się o przetrwanie poprzez rozwiązania bardziej niebezpieczne. Ty więc decydujesz jak chcesz przeżyć oraz jaką drogą podążasz dążąc do pozostania przy życiu.

Znajdujące się w tym serwisie artykuły są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę national geographic magazyn, na której znajdziesz pokrewne tematy.

Jeżeli interesują Cię tego typu gry, zerknij: świetna gra na tej stronie.

Dla ludzi lubiących science fiction oraz fantastykę dobrą opcją jest StarCraft II: Heart of the Swarm.W tej grze wcielamy się w postać przywódczyni rasy Zergów. W rozgrywce tej mamy możliwość gry multiplayer. StarCraft II: Heart of the Swarm stworzona została z kilku poziomów, jej przejście to kwestia wielu godzin, więc jest to inwestycja, która umili nasz czas na długo.