Jak urządzić mieszkanie w starym stylu?

27 lut
Dzisiaj panuje moda na współczesne wnętrza. Prostota i minimalizm opanowały nasze wnętrza. Jeżeli jednak nie jesteś fanką współczesnych wnętrz, nie martw się{!|.

Obecnie panuje popularność na współczesne pomieszczenia. Minimalizm i prostota opanowały nasze wnętrza. Jeśli jednakże nie jesteś fanką współczesnych wnętrz, nie martw się!
Klasyczny styl nigdy nie wyjdzie z mody. Obawiasz się, iż to może kosztować majątek? Cóż, z pewnością nie otrzymasz stylowego pomieszczenia niewielkim kosztem, ale może kosztować Cię to o wiele mniej, aniżeli myślisz. Wystarczy trochę inwencji, złota rączka, przedmioty nabyte w spadku. Nie musisz być majętny, by posiadać stylowe mieszkanie. Wystarczy, że postąpisz wedle paru prostych prawideł.
image - reklama

Autor: Bruno Pitrus
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim powinieneś zrozumieć jedną sprawę. Stylowe mieszkanie nie znaczy, że całe usłane będzie antykami. Po pierwsze starajmy się, aby w naszym domu nie było tandety. W tym celu określmy stonowaną kolorystykę taką jak biele, ecru i brązy. Można dodać metalowe barwy złoto, brąz. Pamiętaj jednak, ażeby dodać te metale w formie figurek, kandelabrów albo klamek. Nie korzystajmy z imitacji. Zatroszcz się o to, by meble były drewniane bądź na takowe wyglądały. W każdym razie żadnych kiepskich podróbek, czy płyt. Odcienie też powinny być dobrane do całej tonacji wnętrza. Możemy nabyć czy też zrobić meble tapicerowane. Da to nadzwyczaj elegancki rezultat. Miejmy na względzie, że obicie a także RAMy powinny stanowić kontrast. Zadbaj o stylową oryginalność. Stylowe mieszkania to uwielbiają.

Niech Twoja łazienka nie wygląda zwyczajnie. Zainwestuj w interesującą umywalkę. Nie musi być ona biała. Daj posadzkę stylizowaną na starą. Zawieś stare zdjęcia. Zadbaj o antyczne sprzęty. Na szafce postaw gramofon.