Najkorzystniejszy sposób, żeby zwalczyć nudę – pograć w grę. A jak nie ma pogody – odpowiedź jest identyczna!

4 maj
Co robić, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, kiedy koniecznie trzeba zostać w domu? Jest z pewnością wiele sposobów, aby spędzić dobrze ten czas i nie myśląc o tym, jak o skazaniu czy zsyłce do obozu pracy. Powinniśmy potraktować to to jako możliwość spędzenia swojego wolnego czasu tak, jakbyśmy na pewno tego nie zrobili, gdyby za oknami było słonecznie. No więc, co zrobić w taką pogodę? Grać!

gra w scrubble

Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com
Gry nie znudzą się nigdy, gdyż oferują wiele możliwości. Można zagrać na komputerze, czy w planszówki. Można pograć w swoje wymyślone gry z własnymi zasadami i innymi pomysłowymi dodatkami. Można pograć o pieniądze, można po prostu pograć bez rywalizacji i innych rzeczy. Gry dają nam dobrą rozrywkę, a co więcej, każdy może sobie w nie zagrać. Nieważne, czy jest młodym czy starszym człowiekiem – każdy ma prawo do grania, każdy może też czerpać z tego przyjemność (dla grających: w linku).

Co prawda, jeśli idzie o gry to rozróżnić można ich rodzaje właśnie pod względem wieku. Najstarsi zapewne będą grali w gry planszowe lub być może w jakieś jeszcze inne, które nie są specjalnie znane. Najmłodsi zaś odpalą swoje tablety i zaczną grać w najnowsze i najbardziej zaawansowane gry komputerowe. Możliwości jest wiele, gdyż grać właściwie można na wszystkim.

Masz zamiar pogłębić swoją wiedzę na temat opisany w naszym poście? Zatem zapraszamy – kliknij link (https://snmw.pl/grading/) i czytaj kolejne ciekawe wiadomości.

Najczęściej wybiera się konsole, gdyż one też oferują najlepsze gry i najwyższy poziom zaawansowania. Niemniej, w obecnych czasach można grać raczej na wszystkim, choćby na smartfonie. Nie potrzeba nawet kupować konsoli, jeśli lubimy po prostu trochę pograć, w wolnym czasie. Ciekawie by było, gdyby ludzie starsi odrzucili swoje planszówki na rzecz gier komputerowych. To samo zrobiliby najmłodsi, lecz odwrotnie. Ciekawe, jakby zareagowali na tę zmianę. Masz teraz ochotę zagrać? Idealnie dla Ciebie – gry do pobrania na Nintendo Wii.

Nie wiadomo do końca, ale na pewno to byłoby ciekawe doświadczenie. No bo kto powiedział, że tak być musi, że dorośli grają w swoje ulubione gry, a młodzi, w to, co jest chwilowo w modzie. Tak to wygląda, ale to nie koniecznie musi być norma. Wydaje się, że taka zmiana doświadczeń przydałaby się jednej, jak i drugiej stronie. Dorosłym, żeby zobaczyli czym są te „gry”, a także dla młodych, ponieważ za bardzo są uzależnieni od elektroniki. Gry planszowe trochę sprowadziłyby ich na ziemię.