Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

12 maj
Drony to sprzęt coraz bardziej popularny w naszym kraju. Każdego roku wprowadza się na rynek nowsze oraz bardziej wyposażone modele. Z tego powodu właśnie zwolenników takich niewielkich urządzeń nie jest mało.

Ktoś, kto interesuje się takim zagadnieniem, na pewno się nie znudzi.

3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, jakie ma w komplecie wszystkie potrzebne rzeczy, żeby zrobić zdjęcia albo nagrać filmy, będzie dron 3DR Iris+ – (dronlandia.pl).

Zobacz tu, sprawdź ofertę naszej firmy a z całą pewnością znajdziesz coś interesującego. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne stawki, zatem się nie rozczarujesz!

Został tenże dron wyprodukowany przez amerykańską firmę, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, która zapewni rejestrowanie świetnej jakości obrazu.

Sprawdź ten link i przeczytaj więcej wskazówek tutaj (http://www.etteplan.com/pl) tyczących się analizowanej w tym serwisie sprawy. Te porady niewątpliwie także na długi czas pozostaną w Twej głowie.

czas lotu takiego sprzętu to okres mniej więcej dwudziestu minut. Kiedy wyczerpie się bateria nasz dron wyląduje automatycznie. Możemy również za użyciem jednego guziczka uczynić, iż to urządzenie wróci do miejsca wyjścia.

W czasie przelotu można na bieżąco prześledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość albo chociażby stan baterii. Dzięki temu mamy informację, w jakim czasie powinniśmy nasze urządzenie zawrócić, by zdążyło dolecieć zanim wyładuje się bateria. Interesującą opcją jest także Follow me, oznacza to tyle, iż jeżeli mamy telefon z GPS, to możemy ustawić funkcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie będzie nagrywać nas, zdążając naszym śladem. Możemy w taki sposób bez użycia rąk nakręcić swoją biegową trasę lub jazdę samochodem z powietrza.
Warto śledzić na bieżąco wszystkie nowości, gdyż dobry sklep z dronami posiadał będzie sporo do zaoferowania w tej dziedzinie. Jeśli zależy nam na dronie, jaki spełni nasze oczekiwania w pełni, to na pewno uda się taki znaleźć, ponieważ wybór jest naprawdę znaczny.