Każdy komputer potrzebuje oryginalnego oprogramowania — w szczególności takie, które bywają wykorzystywane w pracy

30 maj
W Polsce jest takie prawo, że każdy komputer, który bywa wykorzystywany w biurach, powinien mieć oryginalny program.
Na pewno wszyscy pamiętamy skandal oraz kompromitację, na które wystawiona została policja, gdy jakiś czas temu okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie zachowanie wśród obywateli, a sami nie popisali się zbytnio przykładem. Dzisiaj takiego rodzaju zachowania wydają się być już bardzo rzadkie. Wszystkie spółki zdają sobie sprawę, że laptopy, które są w budynku oraz używane są przez PRacowników, powinny mieć oryginalne oprogramowanie, ale również legalny program antywirusowy.

Jeżeli sądzisz, że omawiany tutaj wpis jest cenny oraz poszukujesz czegoś podobnego, to kliknij oprócz tego ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji rekuperacja wrocław.

To niebywale ważne. Musimy trzymać na to rachunek oraz w razie kontroli pokazać, że wszystko jest w porządku. Jeżeli bierzemy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset laptopów, to rzecz jasna możemy liczyć na rabat. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, żeby zrobić szkolenie z tego programu. Będzie to pewnie dość przydatne, gdyż badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które zapewnia dany program, gdyż po prostu o nich nie wiemy. Tego rodzaju szkolenie może być również wykonane zdalnie.

Taka forma jest współcześnie dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w czasach ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że musimy dostać również gwarancję.