Ranking najciekawszych gier na xbox w tym sezonie

22 lip
Kocki lego od wielu lat stanowią jedną z najbardziej popularnych zabawek na świecie. Dzieci wprost uwiebiają się nimi bawić, a ostatnimi czasy bardzo chętnie kupowane są serie nawiązujące do puszczanych obecnie filmów dziecięcych. W zasadzie w każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć przynajmniej kilka pudełek z klockami, a w dużych miastach są sklepy jakie tylko i wyłącznie oferują ten rodzaj klocków. Trudno więc się dziwić, że jakiś czas temu wyemitowany został film, jakiego głównymi bohaterami są postacie z klocków, a chwilę później lego przygoda gra pc, oparta właśnie na scenariuszu tego filmu.

Klocki lego

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
W grze lego przygoda gra ps3 grający może się wcielić w postać zwyczajnego ludzika z klocków nazwanego Emmet, który nagle odnajduje w sobie wyobraźnię i odwagę, o jaką nikt go nie posądzał. Grając ludzikiem trzeba rozwiązać kolejne zadania i łamigłówki, walczyć ze złymi charakterami i poznawać nowe miejsca. Do wyboru dla graczy pozostaje blisko sto ludzików i kilkanaście poziomów, przez co z pewnością nie będzie to rozrywka na jeden wieczór.Po wiele komputerowych gier, dedykowanych na początku dla dzieci, sięgają także dorośli, ceniący dobrą zabawę i rozrywkę. Nie inaczej jest z gra przygoda ps4, która jest świetną rozrywką dla wszystkich domowników. Maluchy oczywiście mieć będą sporo radości tworząc kolejne lokalizacje, szukając brakujących klocków i odkrywając kolejne lokacje.

Pozostawiam tu mój odnośnik do nowej strony. Myślę, że zapragniesz obejrzeć ostatnie artykuły, jeśli zainteresowały Cię te znajdujące się na tej stronie.

Dorosłym z kolei na pewno spodoba się specyficzne poczucie humoru, a także możliwość rozgrywki w trybie multiplayer, na dzielonym na pół monitorze. Oczywiście jak to z obecnie produkowanymi grami bywa, także lego przygoda gra xbox 360 (zobacz najlepsze gry na xbox: ciekawa oferta) została wydana na wszystkie najbardziej popularne platformy. W sklepach dostępna więc będzie wersja na stacjonarne komputery, w dalszym ciągu cieszące się największą popularnością w gronie grających, a poza tym na różne modele konsola. Nabyć ją można w większości dobrych sklepów z gra, a jej cena jest przystępna biorąc pod uwagę możliwości które oferuje. Z pewnością powinna być kupiona przez każdego wielbiciela komputerowych gier.