Newsy dla fanów gier

15 lip
Fani gierek konsolowych tak naprawdę pod niektórymi kwestiami nie mają przesadnie prostego żywotu. W końcu generalnie przeciętnie zarabiający człowiek ma duże kłopoty z tym, aby pójść sobie do sklepu i najzwyczajniej wsadzić do trzymanego przez siebie koszyka te gry ps3, które istotnie go mocno interesują. Jednak na szczęście po w miarę rzetelnej lekturze tego tekstu wreszcie zainteresowani powiększeniem dostępu do gier, sporego zwiększenia własnej kolekcji, wreszcie będzie można spełnić swój cel!

Przydatne rady dla wszystkich graczy

23 paź
Jeśli ktoś nadal miewa jakiekolwiek wątpliwości, nawet nieduże, musi zwłaszcza zapoznać się z myślami umieszczonymi przez takiego miłośnika gierek, który ma w kwestii grania wieloletnie doświadczenie. Ogólnie to nie ma niczego złego w grach. W końcu to na pewno jedna z lepszych rozrywek, form spędzania wolnych chwil. Doskonale, że często nawet mocno wiekowi ludzie zauważają, iż powiedzmy gry fps ps3 są kapitalną rozrywką: wreszcie nie jest tak, że wyłącznie młodzi uwielbiają gierki.

Ranking najciekawszych gier na xbox w tym sezonie

22 lip
Kocki lego od kilku dekad są jedną z najbardziej popularnych zabawek w wielu krajach. Dzieci wręcz kochają się nimi bawić, a ostatnimi czasy niezwykle chętnie kupowane są serie które nawiązują do najnowszych filmów dla dzieci. W praktycznie każdym sklepie z zabawkami można na półkach znaleźć co najmniej parę opakowań z klockami, a w większych miastach są sklepy które sprzedają jedynie te klocki. Trudno się więc dziwić, że jakiś czas temu wyemitowany został film, jakiego głównymi bohaterami są klockowe postacie, a niewiele po nim lego przygoda gra pc, wzorowana dokładnie na scenariuszu tego filmu.