Produkty Samsunga – coraz szersza oferta, coraz lepsza jakość?

3 sie
Można bez znacznej przesady stwierdzić, że do jednych z ogólnie docenianych i popularnych producentów elektroniki wielorakiego rodzaju zalicza się firma Samsung. Choć nie ma może aż tak świetnej reklamy i wsparcia fanów jak m.in. Apple, firmie tej udaje się systematycznie wdzierać się do świadomości konsumentów jako marka solidna i dbająca o obsługę gwarancyjną. Współcześnie Samsung przedstawia w swoim portfolio nadzwyczaj szeroką paletę sprzętu RTV i AGD, dodatkowo z wytwarzanych prze niego elementów często korzystają inne firmy, zamieszczając je w swoich produktach. Warto zastanowić się nad zagadnieniem, czy Samsung jest firmą proponującą sporo sprzętów o faktycznie wysokiej jakości?

Samsung Galaxy S5

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim Samsung stał się jednym z najpotężniejszych graczy na rynku elektroniki, przez znaczny okres był jedną z wielu firm ze średniego pułapu cenowego i jakościowego. Zwycięski pochód firmy rozpoczął się dopiero z XXI wiekiem, kiedy to jej TV i smartfony zaczęły sprzedawać się coraz lepiej, oferując coraz lepszy stosunek ceny do jakości. Poza tym Samsung wdarł się w lukę produktów rezerwowanych dla biznesu i użytkowników oczekujących najnowszych technologii – wystarczy wspomnieć choćby o telefonach jak i780 czy Galaxy S.

Obecnie od wielu lat Samsung jest jedną z najczęściej wybieranych firm oferujących elektronikę, a do jej podstawowych zalet należy fakt, że nawet towary z niższej półki cenowej charakteryzują się dobrą jakością wykonania. Najlepszym przykładem może być telefon samsung GT-S5610, który oferuje dobrą jakość rozmów i dużo dodatkowych funkcji za niezwykle kuszącą cenę – .

Monitor serii 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Nie tylko w branży telefonów Samsung może pochwalić się świetną sprzedażą – również jego telewizory, jak m.in. samsung UE40F6400, są dobrym rozwiązaniem dla kogoś, kto poszukuje niedrogiego sprzętu z poprawnymi parametrami. Decydując się na towar Samsunga można mieć pewność, że dostaniemy taki sprzęt, który bez wątpienia gwarantuje długi i bezawaryjny czas użytkowania.

Samsung należy do jednych z niewielu firm, które umiały poważnie rozszerzyć swoją działalność bez strat jakości oferowanych produktów. Warto również wspomnieć, że z roku na rok firma zachwyca nas coraz bardziej postępowymi rozwiązaniami, troszcząc się również o zachowanie względnie niedużych cen.