Jakie można wymienić pozytywy gry na konsoli xbox 360

1 wrz
Wiele osób nie wyobraża sobie codziennego dnia bez sprzętu elektronicznego. Od okresu, gdy od wschodnich sąsiadów przywożono nagminnie nieduże konsolki z jajeczkami lub tetrisem rynek mobilnej rozrywki bardzo się zmienił. Dzisiaj standardem jest posiadanie przy sobie jakiegoś smatrfona, który wydajnością oraz możliwościami będzie bił głowę komputerowy sprzęt sprzed dekady. Bardzo popularne są również najróżniejsze konsole oraz tablety, no i zapomnieć nie można o tradycyjnych komputerach.

gra na Xbox

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda ich przeznaczenie jest całkiem duże, bo mogą służyć do najróżniejszych prac, lecz możliwość grania bez przerwy zostaje bardzo chętnie wykorzystywana. I dla graczy właśnie co chwilę wypuszczane są kolejne wersje mocnych graficznych układów, na których najnowsze gry będą wyświetlać obraz przypominający coraz bardziej prawdziwe filmy. Lecz taki sprzęt nie jest tani, więc ktoś kiedyś wymyślił, aby w niewielkiej obudowie umieścić wszystko to, co jest potrzebne graczowi, i tym sposobem narodziły się tradycyjne konsole, obecnie bijące rekordy popularności w większości krajów.

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Do najpopularniejszych obecnie tego typu urządzeń zaliczana jest konsola xbox 360. Mocne podzespoły, niewielki rozmiar i co najważniejsze możliwość użytkowania z telewizorem bardzo się przyczyniają do jej popularności. Chyba największą zaletą konsol w porównaniu z tradycyjnymi komputerami jest chyba możliwość podłączenia pod duży ekran. Zupełnie odmiennie prezentują się gry wyścigowe xbox 360 na niewielkim monitorze, a zupełnie inaczej na 50 calach z nowoczesnym systemem dźwięku (zobacz przykłady: dobre gry wyścigowe na Xbox 360).

Również osoby grające w gry zręcznościowe xbox 360 będą zauważać różnice między konsolami a komputerami. Kolejną zaletą konsol jeśli się je porówna z tradycyjnymi komputerami jest znacznie większy poziom grywalności. Komputer PC jest urządzeniem uniwersalnym, więc siłą rzeczy musi nadawać się także do innej pracy.

Ciekawisz się owym działem? Przeczytaj więc jeszcze dalej o tym punkcie w następnym wpisie, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Sądzimy, że Ci się spodoba.

Konsole są projektowane typowo dla graczy, więc zrezygnowano w nich z klawiatury, a w jej miejsce zaproponowano wygodne, praktyczne pady sterujące, które umożliwiają wygodne granie we wszystkie gry dedykowane na Xbox 360, jakie można kupić w naszych sklepach.