Gdzie możesz wykorzystać kamery GoPro

18 wrz
Malutka, ultralekka przenośna kamera cyfrowa, jaka nagrywa materiał w HD oraz którą w prosty sposób możesz przymocować do kasku – niby nic nadzwyczajnego

.
Ale to właśnie ten rynsztunek kilka lat wstecz zrewolucjonizował to, jakim sposobem ludzie pokazują co się u nich wydarzyło, czego doznają. Obserwujący tego rodzaju filmy każdy może się poczuć ich uczestnikiem, cząstką tego, co ma miejsce w materiale wideo. To nowe życie w aparaty cyfrowe tchnęła renoma GoPro Hero Session. Zrobiła się ona koniecznym akcesorium wielbicieli białego szaleństwa, a również miłośników skydivingu, bungee, wspinaczki, jazdy bicyklem po górach bądź jazdy na deskorolce. Najogólniej powiedziawszy odbiorców różnego rodzaju sportów (mniej czy też w wyższym stopniu ekstremalnych), jakich wyczyny możemy łatwo odszukać na YouTube – skocz.
www

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Notebook Lenovo IdeaPad G560

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Niezbędne dla PS4

Autor: Alan Klim
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera sportowa GoPro pokazała, że nawet osoba nie mająca doświadczenia w kręceniu filmów, może tworzyć materiały wideo, które przyciągną do siebie bardzo wielu ludzi w internecie.

Uwaga! Mamy dla Ciebie kolejny wpis – a w nim kompleksowa wiadomość (https://www.termofol.pl/kable-grzewcze-kzt/) na podobny temat. Przejrzyj go koniecznie i życzymy miłej lektury.

Jednakże w szerokim zakresie pojęta tematyka sportowa to nie jedyna płaszczyzna, na jakiej kamery GoPro są wykorzystywane. Firma postanowiła wypuścić w 2015 roku linię dronów wyposażonych w nadmienione kamery cyfrowe. To następne potwierdzenie na to, że GoPro nie chce, aby jego grupą adresatów byli wyłącznie osoby uprawiające dyscypliny sportowe. Zamierza iść dalej ze swym rozwiązaniem w rzeczywistość zwyczajnego konsumenta – zasięgnij porady na temat GoPro Hero Session.

.
Niedawno okazało się, iż z potencjału kamer GoPro korzystają także amerykańscy astronauci. Chociaż mym sądem gigantyczne pole do popisu znajduje się w… w obszernym zakresie rozumianej turystyce.