Dla nowego mieszkania

5 paź
Kupno pierwszego mieszkania to doniosły etap w życiu każdego z nas. Takie wydarzenie warto we właściwy sposób uczcić i zorganizować parapetówkę. Zazwyczaj takie zabawy urządza się przed umeblowaniem mieszkania, ale coraz częściej goście zapraszani są do w pełni umeblowanego domu. Jest to najlepsza chwila do pochwalenia się własnym kątem. Skromne prezenty okolicznościowe są zawsze dobrze postrzegane. Aby trafić z prezentem w upodobania świeżo upieczonych gospodarzy, konieczne jest wnikliwie przysłuchiwać się informacjom z przebiegu urządzania mieszkania.

Autor: Dekoral

W przypadku, gdy wybierzemy się na parapetówkę do wciąż niewystrojonego lokum, interesującym pomysłem jest zafundowanie nowym właścicielom opnii specjalisty- architekta wnętrz. Zaś jeśli impreza odbywa się w kompletnie umeblowanym lokum, warto pomyśleć co podarować, tak by nie uszczęśliwić gospodarzy na siłę. Aby tego dokonać warto jedynie dowiedzieć się jakich elementów nie posiadają i jakich elementów mogliby potrzebować.

Upominkiem może okazać się rzecz, którą organizatorzy parapetówki bardzo chcieliby mieć, tym niemniej odłożyli kupno. W tym razie dobrym pomysłem będzie kupno upominku razem innymi współbiesiadnikami. Ciekawą propozycją jest sprzęt użyteczny w gospodarstwie domowym np. robot kuchenny, mikser czy mikrofalówka. Jeśli liczba uczestników jest niewielka, a budżet skromniejszy można sprezentować ekskluzywny zestaw do herbaty lub okna dolny śląsk zastawę sztućców.

Wariantem jest również kupić dwa upominki, przeznaczone dla pana i pani domu. Dla pana domu idealnym podarunkiem może być komplet narzędzi, który zapewne będzie użyteczny w trakcie robót dostosowawczych lokum. Dla właścicielki interesująca i przydatna może stać się poradnik kulinarny, który bez wątpienia będzie podstawą do tworzenia ciekawych i apetycznych potraw.

akcesoria łazienkowe

Autor: Anderstil
Źródło: Anderstil

Ciekawym upominkiem mogą okazać się elementy wystroju lokum. Przed tym powinniśmy dowiedzieć się, jak jest lub będzie udekorowane mieszkanie, żeby podarunki pasowały do wystroju.

Jeśli znajdująca się w tym artykule interpretacja Cię przekonuje, to zobacz dodatkowo pozostałe wypowiedzi na temat, który został poruszony w tym poście.

Poręcznym podarkiem będzie talon rabatowy. Tego typu kupony można nabyć w marketach z elementami dekoracji wnętrz.

Jeżeli marzy nam się zaskoczyć właścicieli, niezły pomysł to postawić na śmieszne prezenty, które rozbawią zebranych na uroczystości. Tego typu śmieszne gadżety na parapetówkę to interesujący pomysł na ochrzczenie nowego lokum. Szeroki asortyment takich prezentów dostępny jest w internecie – np. gry planszowe planszowe, które rozruszają wszystkich gości, szkło do napojów z wszelkiego typu malunkami, szklankę na chmielowy napój w kształcie piwa, czy śmieszny zestaw zbiorniczków na przyprawy. Pomysłów i koncepcji nie zabraknie.

.

Wybierając okolicznościowy podarunek, należy mieć wzgląd, aby czasem nie upiększać kwatery właścicielom według własnego upodobania. Uważnie wybrany prezent z pewnością nie będzie wyrzucony, a gospodarze mogą mieć z niego radość i pamiątkę na dłużej.

Źródło: www.planszoweczka.pl