Każdy fan nowiutkich smartfonów wie na pewno, że jesienią tego roku przypada 10-ta rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego telefonu Apple

8 lis
Niejeden miłośnik smartfonów spółki Apple śledzi na pewno nowinki oraz premiery wyżej wymienionej firmy. Niedawno miała miejsce premiera iPhone 7, a już teraz nie szepce się o niczym innym, tylko o następnym modelu.
Plotki mówią, że na okrągłą rocznicę amerykańska firma przygotowała taką niespodziankę, że wszyscy oniemieją z zachwytu.

kupić

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

Zmiany ponoć mają być tak wielkie, że wbrew wcześniejszym regułom tej jesieni nie będzie dostępnego upgrade modelu z zeszłego roku – czyli iPhone 7s, ale zupełnie nowiutki model. Pewnie firma chce niesamowicie zaskoczyć swoich klientów. Oczywiście nikt nie jest pewien, jakie będą to nowinki i zapewne spółka zostawi kilka atrakcji aż do ostatniej chwili, ale z od różnych osób już teraz wiadomo, że szykuje się rewolucja. Nowiutki iPhone podobno ma totalnie pozbyć się nie tylko bocznych krawędzi, ale także dolnej i górnej. Zatem guzik Home zostanie w pełni zespolony z ekranem, żeby caluteńka powierzchnia była gładka i jednolita.

Na tej stronie jest sporo praktycznych wiadomości, ale prędko zobacz także inne szczegółowe informacje mercor sa systemy oddymiania. One również są bez dwóch zdań godne uwagi.

Podobno także obudowa będzie wykonana ze szkła. Wszystko razem ma sprawić, że wygląd obudowy naprawdę będzie wyróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone ma być cieńszy od swojego poprzednika i tracić mniej baterii.

To rewelacyjna wiadomość dla użytkowników, którzy ciągle zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować telefonu. Szepce się również o tym, że następny model iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. Czy pogłoski się sprawdzą? Najbliższy okres pokaże.