Najważniejsze przepisy i zasady obowiązujące operatorów dronów używanych do filmowania i fotografowania

10 lis
Ostatnie kilka lat to ogromny wysyp przeróżnych urządzeń latających, popularnie nazywanych dronami. W wojskowości oraz przemyśle od wielu lat znane są ich wielkie zalety, jednak do niedawna jeszcze drony były kosztowne i ciężkie do kupienia. Obecnie, gdy prostego drona można kupić już za niecałe sto złotych, a za tysiąc można już mieć dość zaawansowany sprzęt, to i dostępność i ceny przestały być jakąś wielką przeszkodą. Dlatego też coraz więcej ludzi kupuje je w charakterze zwykłych zabawek, lecz są również tacy, którzy zaczęli je wykorzystywać w pracy zawodowej.

Ciekawe oferty kamerek sportowych

13 lip
Wytrzymała kamera to sprzęt, który zdecydowanie warto obecnie posiadać. W dzisiejszych czasach wybranie dobrych kamer nie jest zwyczajowo sprawą banalną. kamery sportowe czy większe i cięższe modele? Wiele zależy tutaj od indywidualnych wymogów,jak i od nawyków klienta oraz od przeznaczenia sprzętu. Warto przy tym zainteresować się choć trochę kamerami sportowymi.

Kamera na kask na najwyższym poziomie

23 paź
Doskonale przygotowane propozycje producenta sprawdzają się rewelacyjnie. I to z wielu różnych powodów. Całkowite dopracowanie rozmaitych zestawów pokazuje klientom, z jak sporą szczegółowością producent podchodzi do tworzenia swoich kolejnych, coraz bardziej ulepszonych ofert. Najlepsza zdaniem klientów kamera na kask oferuje wiele możliwości, ponieważ używanie różnych funkcji robi piorunujący efekt. Jest to znakomite rozwiązanie nie tylko dla profesjonalistów, lecz także dla amatorów.