Sugestie, które musisz znać przy okazji nabycia nowego aparatu fotograficznego! Możliwości schowane w odpowiednich obiektywach.

6 maj
Wiedza nt. podstaw robienia zdjęć to dobra pozycja startowa w czasie kupna pierwszego sprzętu fotograficznego. Wytwórcy oferują różnorodny asortyment aparatów. By móc wykonywania zdjęć, niekoniecznie będziemy potrzebować lusterkowca. Jeśli jednak jesteś przekonany, że interesuje cię sprzet najwyższej jakości, zaznajom się z użytecznymi wskazówkami przed jego kupnem.

Zwięzły przewodnik po aparatach. Jak wybrać odpowiedni aparat fotograficzny?

4 mar
W dzisiejszych czasach, w erze cyfrowej fotografii każdy może zająć się fotografią. Początkowo aparaty były niezwykle drogie, za tak zwane body lustrzanki trzeba było zapłacić absurdalne sumy pieniędzy, nie mówiąc o dodatkowym sprzęcie. W chwili obecnej możemy nabyć sprzęt, na który tylko mamy ochotę, ponieważ szeroka możliwość wyboru jest tak duża, iż generalnie wszyscy odnajdą coś stosownego. W tym ogromie sprzętu fotograficznego bardzo ciężko, zwłaszcza zaczynającym swą przygodę, wybrać sprzęt o stosownej jakości w korzystnej cenie.

Właściwości poszczególnych, firmowych obiektywów: sigma 10-20, sigma 17-70 oraz sigma 70-200

8 sty
Obiektywy cenionych produkcji, które na krajowym rynku znalazły zastosowanie już jakiś czas temu oraz mogą poszczycić coraz większym uznaniem i popularnością wśród konsumentów, mogą zagwarantować ogromny wybór różnych modeli. Dobrej jakości sigma 10-20, dzięki której można wykonać najlepszej jakości zdjęcia nawet przy użyciu aparatu bezlusterkowego. Profesjonaliści stawiają na obiektyw sigma 70-200, jaki nabyć można w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepach markowych na terenie całej Polski.