Jakim sposobem dobrze wybrać obiektyw do naszej lustrzanki?

26 maj
W dniu dzisiejszym fotografia na pewno stała się niebywale osiągalna dla wszystkich użytkowników. Jeszcze kilkanaście lat temu zarówno dostępna technologia, jak i osiągalność sprzętu zostawiała nam wiele do życzenia. Zakup dobrej jakości sprzętu związany był z bardzo wielkim wydatkiem, na którego poniesienie stać było tylko nielicznych z nas.

Właściwości poszczególnych, firmowych obiektywów: sigma 10-20, sigma 17-70 oraz sigma 70-200

8 sty
Obiektywy cenionych produkcji, które na krajowym rynku znalazły zastosowanie już jakiś czas temu oraz mogą poszczycić coraz większym uznaniem i popularnością wśród konsumentów, mogą zagwarantować ogromny wybór różnych modeli. Dobrej jakości sigma 10-20, dzięki której można wykonać najlepszej jakości zdjęcia nawet przy użyciu aparatu bezlusterkowego. Profesjonaliści stawiają na obiektyw sigma 70-200, jaki nabyć można w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepach markowych na terenie całej Polski.

Punkt wypożyczania obiektywów w Szczecinie – jakim sposobem wyszukać najbardziej odpowiednią?

24 lis
Aktualnie wiele osób, które ciekawią się fotografią hobbystycznie i traktuje ją jako formę spędzania wolnego czasu, szuka ciekawych szans zamieniania się sprzętem bądź jego wypożyczania, bo to optymalny sposób na próbowanie nowych obiektywów czy lamp. W Szczecinie jest parę takich wypożyczalni, dzięki czemu każdy, kto potrzebuje danego urządzenia na jakąś okazję znajduje możliwość, żeby na dany okres go otrzymać.