Ciekawe nowinki techniczne pozwalające zdobycie konkretnych informacji

19 sty
Są sytuacje, gdzie trzeba dyskretnie załatwić pewne sprawy. Mowa tu o sprawach związanych z niepewnym pracodawcą lub z sytuacją, gdzie zależy nam na zarejestrowaniu spotkania bez wiedzy drugiej osoby. Jak to w życiu bywa czasami musimy sprostać przeróżnym problemom. Z pomocą przybywa nam technika.

Długopis z kamerą z funkcją interkomu albo z funkcją aparatu to oferta dla tych wszystkich, którzy chcą dyskretnie nagrać rozmowę. Taki gadżet zawiera kartę pamięci, która umieszcza w sobie wręcz osiem godzin nagrywania.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że inny tego rodzaju tekst jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link panele fotowoltaiczne wielkopolskie.

Kartę należy podłączyć do czytnika kart czy do komputera. Wyświetli się nam nowy nośnik i bez kłopotu możemy obejrzeć lub przerzucić nagranie na swój PC. Umieszczony aparat fotograficzny w takim pisaku wykonuje fotografie w wielkości 1600 x 1200, co tworzy niezłą jakość fotografii. Większość producentów w zestawie dołącza kabel USB i tworzy to wygodną możliwość ładowania. Sama konstrukcja urządzenia jest idealną imitacją zwyczajnego cienkopisu. Niekiedy długopis jest bardzo gustowny lub odwrotnie – bardzo banalny. Bez kłopotu można nim pisać, bo wszak ma być dobrym kamuflażem. Zobacz też

Innym narzędziem pomocnym w dyskretnych sytuacjach jest kamera kamera na podczerwień szpiegowska. Na rynku jest sporo takich gadżetów ukrytych w przedmiotach rodzaju guzik w koszuli. Taki trik w koszulce, spod jakiej wystaje obiektyw aparatu zamocowany jest w guziku. Fonia i wizja jest odpowiednio nagrywany w optymalnej jakości. Wystarczy dyskretnie uruchomić urządzenie, żeby zacząć filmowanie. Brak tu diod czy lampek, a start czy koniec działania kamery informują drgania odczuwalne tylko przez osobę zaopatrzoną w urządzenie. Polecamy . Do zestawu załączona jest zwyczajowo karta pamięci, daje to swobodne zrzucenie nagrania na komputer.

Całość jest wysoce komfortowa i niewidoczna przez inne osoby. Jej nieduże wymiary umożliwiają całkowitą dyskrecję w przeróżnych warunkach. Jeżeli mówimy o kamerze szpiegowskiej należy nadmienić o podsłuchach, które sprawdzają się w wielu warunkach. Podsłuchy przydadzą się wszędzie tam, gdzie czas nagrywania jest dosyć długi. Ciekawą propozycją jest optyczna myszka komputerowa, która posiada funkcję karty GSM i jest przygotowana do użycia zaraz po podłączeniu do laptopa. Zasada działania jest prosta a jednocześnie półoficjalna.
Autor