Skanowanie 3D cieszy się wielkim zainteresowaniem

22 cze
Czy patrzyliśmy jak wygląda skanowanie 3D?. Świat technologii tak prędko się rozwija, że czasami nawet nie podążamy za wszystkimi nowinkami, jakie się pojawiają.

Dlatego warto na moment się wstrzymać oraz sprawdzić, jakie ewentualności będą nam już proponowane oraz z czego mamy szansę korzystać, nie tylko w zawodzie. Obecnie interesującą ofertą jest skanowanie 3D, a zatem takie skanowanie, gdzie obraz na ekranie pojawia się nie w płaskiej formie, ale właśnie w formie przestrzennej, przez co możemy go podziwiać z każdej strony. Takie skanowanie (http://efematic.pl/) zezwala na przenoszenie naszej osoby do świata wirtualnego, przez co bohater jakiejś gry ma szansę być zwyczajnie nami. To spowoduje, że takie skanowanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a znaczna liczba osób zaczyna zauważać plusy takiego rozwiązania.

Należy się zdecydować na wydruk 3d

druk 3d

Autor: Carlos Pacheco
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznie częściej słyszymy o drukowaniu w formacie 3d, o tym, że już niedługo każdy będzie miał szansę mieć taką drukarkę oraz będzie mógł sobie wydrukować trójwymiarowy koszyk, długopis, lub zabawkę. To wszystko brzmi pięknie, ale należy zaznaczyć, że wydruk 3d ma możliwość być wykorzystany także w medycynie, a szczególnie w ginekologii.

Jeżeli potrzebujesz analogicznych wiadomości, co te zaprezentowanie w tym opracowaniu, to w artykule (http://www.perfect-przeprowadzki.wroclaw.pl/przeprowadzki/wroclaw-legnica.html) opublikowanym tu z pewnością je znajdziesz.

Jeżeli kobieta jest w ciąży i zapisuje się na zrobienie USG 3d, można przenieść wizerunek jej dziecka na drukarkę, a ta wydrukuje nam obraz dziecka w formie rzeźby. Takie rozwiązanie jest niesamowite szczególnie dla kobiet niewidomych, które nie posiadają szansy podziwiania własnych maluszków na ekranie, a które dzięki takiemu wydrukowi mogą sprawdzić kształt dziecka jeszcze przed jego urodzeniem się.

Takie rozwiązania dają większe możliwości

Czasem nawet nie wydajemy sobie sprawy z tego, jak nowoczesna technika może miło oddziaływać na nasze życie. Warto wykorzystywać z tych wszystkich ułatwień, bo może się okazać, że to właśnie dzięki nim będziemy mieli szansę wypełnić niektóre marzenia, które do tej chwili okazywały się dla nas niedostępne. Niektóre takie pomysły mają szansę posiadać nieprawdopodobne zastosowania, o których wcześniej nawet byśmy nie pomyśleli.