Niezbędne by smartfon przez długi czas z nami wytrzymał, zadbaj więc o dobre zabezpieczenie

2 gru
Komórki w dzisiejszych czasach ma każdy. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że te telefony są o wiele bardziej delikatne niż te, które mieliśmy kiedyś. Dawniej jak telefon nam spadł, to podnosiliśmy go i ruszaliśmy dalej. Obecnie najczęściej trzeba wymieniać na nowy.

Chyba, że kupiliśmy etui na komórkę. Etui chroni nie tylko przed porysowaniem telefonu, ale też może być ochroną przy tym, kiedy telefon wymsknie nam się z rąk. Musimy, więc zastanowić się, czy nie dobrze byłoby sobie tego typu ochronę na telefon zakupić. Telefon będzie nam służyć o wiele dłużej, jeżeli zakupimy etui i jeżeli rzeczywiście nie będziemy go z owego etui wyciągać. Ogólnie etui należy dobierać do konkretnego modelu telefonu. Bo wszyscy wiemy, że współczesne komórki są przeróżne, więc powinniśmy kupić rzeczy tworzone dla nich. Dodatkowo warto zakupić kolorowe etui, by łatwo było je znaleźć, a co za tym idzie wyszukać telefon.

komórka

Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria na telefon komórkowy

W tych czasach dodatków do komórek jest bardzo dużo. Trzeba po prostu mieć świadomość, że można wybierać pośród wielu akcesoriów do telefonów. A wśród tych wszelakich dodatków warto wziąć pod uwagę etui na komórkę. Konkretne etui na telefon ochroni nasz sprzęt. Sporo osób twierdzi, że będzie uważało na swój nowy telefon. Ale po tygodniu czy dwóch się o tym nie pamięta i wtedy bardzo łatwo popsuć swój telefon, dlatego sensowniej przed jakimikolwiek uszkodzeniami się zabezpieczyć między innymi kupując etui.

A wybór wśród etui jest naprawdę spory. Powinniśmy tylko mieć świadomość, z czego ma być etui i jaki ma mieć kolor. Ceny tego dodatku bywają różne, ale do 100 złotych da się kupić faktycznie sensowne etui. A jak łatwo się domyślić im lepsze etui tym sensowniejsza ochrona naszej komórki. A gdy już będziemy wybierać etui na komórkę, to można wybrać sobie jeszcze jakieś dodatkowe gadżety do swojego telefonu (etui na komórkę). Bo dziś telefon nie służy jedynie do dzwonienia i słania smsów, dziś telefon to multimedialne centrum rozrywki, tak, więc można znaleźć do niego bardzo dużo dodatków.