Coraz nowocześniejsze urządzenia – sprawdź

8 lip
Świat idzie do przodu, a co się z tym wiąże elektronika również się przemienia, co sprawia, że co chwilę na rynku pojawia się coś nowego, co ma nam ułatwić pracę, spowodować, że siedzenie przed komputerem będzie dla nas mniej nużące. Bez wątpienia warto się zastanowić, co z tych produktów może nam się przydać.

O nadgarstki warto dbać

słuchanie muzyki

Autor: Jason Corey
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy poświęcamy wiele czasu operując myszką, mięśnie naszej dłoni, a szczególnie nadgarstka są cały czas napięte, co może w przyszłości doprowadzić do zwyrodnienia mięśni. Nie będziemy mieli szansy ruszać dłonią, a przeniesienie nawet pustej szklanki będzie nam sprawiało ból. Na szczęście mamy okazję temu zapobiec zakupując 4world podkładka żelowa pod nadgarstek (zobacz produkt na tej stronie), oferuje ona specjalną podpórkę na której mamy szanse położyć nadgarstek, a dzięki temu, że jest ona żelowa, to wspaniale wpasowuje się do ruchu naszej ręki, dzięki czemu nie utrudnia nam pracy. Jeżeli natomiast w czasie pracy lubimy słuchać muzyki i uwielbiamy jeszcze gdy jest ona puszczana całkiem głośno, a jednocześnie nie pragniemy przeszkadzać innym, to trzeba okupić się w SteelSeries Siberia V2 pomarańczowe (511056). My będziemy mieli szanse się cieszyć idealnym brzmieniem, a jednocześnie nasi koledzy nie będą słyszeli ani grama z tego, co dociera do naszych uszu.

Sprzęt do nagrywania i odsłuchu musi być dobry

Autor: Altec Lansing

Jeśli prowadzimy jakieś nagrywanie głosem, gdyż przygotowujemy piosenkę, albo robimy wykłady dla słuchaczy online, to z pewnością należy do tego wykorzystywać jak najlepszego mikrofonu. I na szczęście z łatwością możemy nabyć Trust Starzz Microphone (16973) – . Jest to mikrofon ustawiony na trójnożnej podstawce, oferujący guzik wyciszenia, więc bez wątpienia będziemy z niego niesamowicie usatysfakcjonowani. Lecz kiedy coś nagrywamy, to na pewno potem chcemy tego odsłuchać, dlatego równocześnie powinniśmy się zaopatrzyć w głośniki Edifier głośniki E3350 czarne (Edifier Prisma E3350 black).

Kliknij śmiało ten link a stwierdzisz, że w najświeższym źródle (http://gmsystem.pl/szkolenia/) opublikowano niezwykle ciekawe materiały. One też są dające do myślenia.

Oferują nam one wspaniałe brzmienie, a dzięki temu, że z łatwością będziemy mieli okazję rozłożyć je po całym pokoju, to będziemy mogli niejako otulić się tym brzmieniem.

Te urządzenia nie są drogie
Ktoś może powiedzieć, iż nie stać go na sprawunek tak niesamowitego sprzętu, nie mniej trzeba sobie wydawać sprawę z tego, iż jest to owszem sprzęt świetnej jakości, ale jednocześnie jest on niesamowicie ciekawy cenowo, więc każdy ma szanse sobie na niego pozwolić.