Newsy dla fanów gier

15 lip
Fani gierek konsolowych tak naprawdę pod niektórymi kwestiami nie mają przesadnie prostego żywotu. W końcu generalnie przeciętnie zarabiający człowiek ma duże kłopoty z tym, aby pójść sobie do sklepu i najzwyczajniej wsadzić do trzymanego przez siebie koszyka te gry ps3, które istotnie go mocno interesują. Jednak na szczęście po w miarę rzetelnej lekturze tego tekstu wreszcie zainteresowani powiększeniem dostępu do gier, sporego zwiększenia własnej kolekcji, wreszcie będzie można spełnić swój cel!

Z jakich powodów gry planszowe wracają z powrotem do łask, jakie ich rodzaje są obecnie najpopularniejsze.

11 lis

W pewnym momencie wydawało się, że wszelkie formy zabawy i rozrywki zamykają się w elektronicznych pudełkach z ekranem. Rzeczywiście popularność laptopów, smartfonów, tabletów i innych tego typu gadżetów naprawdę jest ogromna, a jak już ktoś posiada taki sprzęt, to z pewnością wykorzysta go też do tego, żeby trochę pograć. Niestety w zapomnienie odchodziły książki papierowe, a także różnego rodzaju planszówki. I kiedy wszyscy rozgłaszali już koniec takiej rozrywki, to nagle okazało się, że wiele osób jednak chce grać w planszówki, co więcej, cały czas pojawią się nowe, jeszcze ciekawsze produkcje.

Gry na xbox 360

3 mar
Mobilna rozrywka wygląda dzisiaj zupełnie odmiennie, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dzisiaj królują najróżniejsze rodzaje gier, a grać naprawdę jest a czym. W zasadzie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy lub dotykowy smartfon, których obliczeniowe możliwości dużo przewyższają możliwości starszych komputerów. Już nawet tych niewielkich urządzeniach zagrać możemy w wiele przeróżnych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedawanych jest ich większych kuzynów, czyli tabletów.