Gry na xbox 360

3 mar
Mobilna rozrywka prezentuje się obecnie zupełnie inaczej, niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś panują gry pod najróżniejszą postacią, a grać jest na czym. Praktycznie każdy nosi przy sobie telefon komórkowy albo dotykowy smartfon, których możliwości obliczeniowe znacznie zaczęły przewyższać komputery sprzed dekady. Już nawet tych malutkich urządzeniach zagrać możemy w wiele najróżniejszych gier, poza tym coraz więcej jest sprzedawanych ich dużych braci, czyli tabletów.

logo Xbox

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Urządzenia te posiadają większe ekrany, więc i wygoda gry jest na nich znacznie większy. Jeszcze większe monitory mają komputery PC, jeszcze kilka lat temu one właśnie panowały jeśli chodzi o mobilną rozrywkę. Lecz dzisiaj ich popularność nieco spadła, także z tego powodu, że spore grono miłośników grania wolało w którymś momencie kupić jedną z konsol, na jakiej gry przygodowe xbox 360 chodzą tak samo dobrze jak na typowym komputerze, a same konsole mają pewne zalety, które stały się przyczyną ich dużej popularności. Gracze lubią je bardzo, podobnie jak gry sportowe xbox 360 więc coraz większa ich ilość zaczęła rezygnować z normalnego sprzętu komputerowego i zamienia go na wydają konsolę, na jakiej można naprawdę pograć (przykładowo: gry sportowe xbox 360).

Konsole można podłączyć do telewizora, dzięki czemu znacznie lepiej mogą one pełnić rolę rodzinnej rozrywki w porównaniu z tradycyjnymi komputerami. Oprócz tego do grania nie trzeba używać klawiatury, tylko odpowiednich kontrolerów, a sterowanie nimi jest znacznie wygodniejsze. Dużo lepiej jest usiąść z kolegami lub dziećmi przy dużym kilkudziesięciocalowym telewizorze w salonie, niż gnieść się na krześle przed niedużym monitorem. Ostatnio do konsol można kupić odpowiednie kontrolery ruchowe, przez co granie na przykład w gry muzyczne xbox 360 jest prawdziwą przyjemnością.

Oprócz tego producenci konsol proponują w zasadzie takie same gry, co zwykłe komputery. Duża część firm wypuszcza najnowsze gry platformowe xbox 360 właśnie na to urządzenie, na konsole pozostałych firm i na komputery PC. Z reguły daty emisji są w podobnym czasie, więc nie ma problemów z tym, że trzeba dłużej poczekać na pojawienie się ulubionego tytułu (wypróbuj te: dobre platformówki na konsolę Xbox 360).

Przeczytaj ten ciekawy artykuł a jeżeli ciekawi Cię więcej danych na prezentowany temat to odkryj więcej tu (lemans.pl/) – znajdziesz więcej informacji na to zagadnienie.